ELECTRIFICARE CFR - NO LIMIT
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

SC Electrificare

In jos

SC Electrificare Empty SC Electrificare

Mesaj  Paun Ilie Dum 02 Iun 2013, 7:22 am

Buna ziua,sunt un sclav la SC electrificare si asemenea dmv. mai cu emotie mai cu frica am dat in judecata pentru grupa 1 de munca si am pierdut procesul,acuma sunt in recurs,motivul pentru care nu mi-a admis actiunea a fost ,ca nu este de acord societatea SC electrificare si sindicatul la care am cotizat atatia ani,si care ne prosteste zi de zi prin minciuni,atat cat domnul Grigore cat si ceilalti probabil si Socaciu.Eu cred ca nu sunt prost.Dar am ajuns la concluzia ca sunt prostit de acesti sindicalisti sefi,si va mai dau un exemplu la conferinta anuala 25-27 August 2010 la care am participat ,primul punct de lucru pe care l-a ridicat domnul Socaciu a fost ca s-au taiat o parte din bonurile de benzina.Iar cand a intrebat domnul director Gravila ce face cu banii de la sindicat de ce nu da in judecata pentru grupa I de munca pe care o meritam din plin,domnul Socaciu marele liber de sindicat (nu este scris gresit) el este liber de Sindicat a spus cu voce tare si “dmv cu cine ve-ti mai lucre domnule director?” referindu-se la grupa de munca.Asa ca eu va indemn duce-ti munca de lamurire cu toti reprezentantii care vor participa la Conferinta anuala si la alegeri,sa-I voteze in continuare pe domnul Socaciu,la pensie pe domnul Grigore,la munca.
Va multumesc mult si iertati-mi indrazneala.
Si nu uitati slogan'ul: VOTATI PROSTILOR!

Paun Ilie

Mesaje : 1
Puncte : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/06/2013

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum